ostfold.bedriftsidretten.no
Kalendere

Fullskjerm ICAL


Dato Navn
Tue 26 Jan
kl 19:30 - 21:30
TBIK Skikarusell 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Ski   Bli med på TBIK Skikarusell 2021Bli med…
Thu 28 Jan
kl 19:30 - 21:00
Volleyball serie 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Volleyball   NYHET!Bli med på bedriftsserie i volleyball…
Mon 1 Feb
kl 18:00 - 22:00
Inneserie Bedriftsgolf 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf   Bedriftsidretten og golvutvalget inviterer til…
Thu 20 May
kl 16:00 - 18:30
Vestmar trimkarusell 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Velkommen til Vestmar trimkarusell 2021Velkommen…
Sat 13 Nov
kl 10:00 - 18:00
Curling turnering
Telemark bedriftsidrettskrets   Curling   CURLING TURNERING 13 november 2021 -…
Tue 30 Nov
kl 18:00 - 21:00
Geiteryggen løpet 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   NYHET! Bli med på et magisk…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Mon 18 Jan
kl 16:30 - 20:30
Bli Sprekere Gruppetimer
Telemark bedriftsidrettskrets   Bli sprekere  
BLI SPREKERE STYRKE OG HVERDAGSYOGAOPPSTART…   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 08:00 - 22:30
Virtuell ski konkurranse
Telemark bedriftsidrettskrets   Langrenn  
Bli med på virtuell ski…   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 08:00 - 22:30
Virtuell gå/løp konkurranse
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
Bli med på virtuell gå/løpe…   Les mer  
Fri 8 Jan
kl 00:00 - 14:00
GPX Karusellen 2021
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
GPX Karusellen 2021En virtuell trimkarusellHva er…   Les mer  
Wed 21 Oct 2020
kl 17:30 - 20:30
Skytterkarusellen 20-21
Telemark bedriftsidrettskrets   Skyting  
Er du bedriftsidrettslag eller individuell? Begge…   Les mer  
Tue 29 Sep 2020
kl 19:30 - 22:30
Bordtennis - Bedriftsserien 20/21
Telemark bedriftsidrettskrets  
Bedriftsserie Skien - Høst…   Les mer  
Dato Navn Beskrivelse Valg
Wed 25 Nov 2020
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere - digital lavterskel trening
Telemark bedriftsidrettskrets  
GJØR HELSA DI EN TJENESTE!Trygg og…   Les mer  
Fri 4 Sep 2020
kl 18:00 - 20:00
NM Bedriftsgolf 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf  
INVITASJON OG INFORMASJONNM BEDRIFTSGOLF –…   Les mer  
Sat 29 Aug 2020
kl 08:00 - 20:00
GUT ULTRA 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp  
GUT ULTRA 202023K / 47K Grenlands nye…   Les mer  
Levert av IdrettenOnline