ostfold.bedriftsidretten.no
Norges Bedriftsidrettsforbund

Norges Bedriftsidrettsforbund

Kalendere
Fullskjerm ICAL

Dato Navn
Tir 17 Sep
kl 15:00 - 00:30
Varden Trimkarusell 13. løp, Steen-Hansen Maskin l
Telemark bedriftsidrettskrets   Løp   Liker du og gå, jogge eller…
Tir 17 Sep
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 14. løp Hasseltangen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Sømsveien 183 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 17 Sep
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 17 Sep
kl 17:00 - 19:00
Kongsvingerkarusellen løp 10 Liermoen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Liermoen PÅMELDING I SEKRETARIAT…
Tir 17 Sep
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 19, MjøsO
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 19 (stafett) i Orientering…
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 21:00
Squash: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash   Snekkerstubakken 26
Påmeldingsfrist: 12. Sep 2019
Praktisk informasjon:- Seriespill og kampene…
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 20:00
ABIK-karusellen
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Sagtomta 8 løpssteder, 8 ulike løyper med…
Tir 17 Sep
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Dynamiske yogabevegelser i rolig tempo med fokus…
Tir 17 Sep
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Kanonball - Gratis prøvekveld!
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Kanonball - Gratis prøvekveld! Vi…
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Namsos Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Namsos Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets Når: Bedriftsvolleyballserien på…
Tir 17 Sep
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 18 Sep
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 18:00
Gå-Joggen løp 19, Vallset Gata
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 19Dato: Onsdag…
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup rulleski 2019 - renn 5
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 19:00
O-løp Sør-Rogaland: Gausel
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Equinor BILLøpssted:…
Ons 18 Sep
kl 17:00 - 20:00
Orienteringsløp
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Orientering   Skeievegen 100 DNB B.I.L innbyr til…
Ons 18 Sep
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 18 Sep
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Strømsø, Hellashytta
Ons 18 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 18 Sep
kl 18:30 - 19:30
Løpekurs i Ski
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Idrettsveien 52 Kurset består av 3 kurskvelder Onsdag…
Ons 18 Sep
kl 21:00 - 23:00
Levanger Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Trønderhallen Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 16. Sep 2019
NÅR: Bedriftsfotballen på…
Tor 19 Sep
kl 13:00 - 18:00
Terrengkarusellen 2019 - 16. Tulla's løype
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Baneheia/Bymarka Velkommen til Tulla's…
Tor 19 Sep
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne - A herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Schweigaardsgate 21 Gjensidige inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 20:30
Bordtennisstevne - C herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Oslo S JIL Oslo inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 19 Sep
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Byheiene
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Byheiene Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…
Tor 19 Sep
kl 17:30 - 19:30
Drammenskarusellen løp 10 (motbakkeløp)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Pukerudlinna Sted: Pukerudlinna (motbakkeløp)Lengde: ca…
Tor 19 Sep
kl 20:00 - 22:00
Bli Sprekere Hverdags Yoga
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Skoleveien 6 Bli sprekere - HverdagsYoga- Få mer…
Lør 21 Sep
kl 09:00 - 13:30
O-løp høstmila
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Solbergelva, Nerdammen
Lør 21 Sep
kl 10:00 - 15:00
Golf: The Finals 2019
Østfold bedriftsidrettskrets   Golf   Torsnesveien 16 THE FINALS RETURNERER!Hold av 21. september 2019…
Lør 21 Sep
kl 11:00 - 13:00
Grisebakken Opp
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Ullandhaug
Påmeldingsfrist: 12. Sep 2019
Grisebakken OPP 2019 er avlystVi trodde gamle og…
Lør 21 Sep
kl 11:00 - 15:00
Bodøstafetten 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   Vi har gleden av å invitere til den andre…
Søn 22 Sep
kl 18:00 - 23:00
Håndballserien Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Handball   Klostergata 90 Vi har gleden av å kunne invitere lag til…
Man 23 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - mandager - dameparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 14
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Storesand Parkering og samlingsplass er ved Storesand…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti videregående
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 23 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 23 Sep
kl 18:00 - 19:00
Styrke - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 23 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling - høstserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall Bli med i uhøytidelig kåring av…
Man 23 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Man 23 Sep
kl 19:00 - 20:00
Hverdagsyoga - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…
Man 23 Sep
kl 19:30 - 21:30
Kanonball serie 2019
Telemark bedriftsidrettskrets   Kanonball   Kanonball - PÅMELDING ÅPEN…
Man 23 Sep
kl 20:00 - 22:30
Bowling: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Torsbekkveien 24 Østfoldserien returnerer for sesongen…
Tir 24 Sep
kl 15:00 - 19:00
Agderposten Terrengkarusell - 15. løp Sør Amfi
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Østenbuveien 80 Agderposten Terrengkarusell 2019 er for…
Tir 24 Sep
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 17:00
Bli sprekere ute - tirsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE UTE er en effektiv og morsom styrke-…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 24 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 24 Sep
kl 17:30 - 19:30
Orientering løp 20, Jernbanens BIL
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Orientering   Velkommen til løp 20(stafett) Orientering…
Tir 24 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bordtennisstevne for B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sannergata 2 NAV inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 22:00
Volleyballserien 2019/2020
Kristiansand   Volleyball   Hellemyrbakken 70 Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 18. Sep 2019
Spilledager og -tiderTirsdager er fast kampdag og…
Tir 24 Sep
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 24 Sep
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Tir 24 Sep
kl 21:00 - 23:00
Stjørdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   STJØRDAL Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 19. Sep 2019
Når: Bedriftsserien i volleyball på…
Ons 25 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal SPHR Onsdag 25. september er det igjen klart for…
Ons 25 Sep
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 18:00
Styrke/kondisjon - onsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen BLI SPREKERE STYRKE/KONDISJONStyrketrening med…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 18:30
O-løp Sør-Rogaland: Sandvedparken
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Arrangør: Sandnes ILLøpssted:…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 20, Stavsberg/Frøbergsberget
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 20Dato: Onsdag…
Ons 25 Sep
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup rulleski 2019 - renn 6
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 Rennene foregår i rulleskiløype uten…
Ons 25 Sep
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 25 Sep
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Lier, Gjellebekk Innbydelse 25.september
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 19:00
Dancesation - mandager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Fløyahallen Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…
Ons 25 Sep
kl 18:00 - 20:00
Bowling: Mosseserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Bowling   Carlbergveien 6B Mosseserien returnerer for sesongen 19/20!I…
Ons 25 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Tor 26 Sep
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 17. Dyrepark løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Dyreparkveien 1 Velkommen til Dyrepark…
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Styrke - torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Tor 26 Sep
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 26 Sep
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Norheim
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Norheim Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…
Tor 26 Sep
kl 17:15 - 18:15
Styrke/kondisjon - torsdager - miksparti
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen BLI SPREKERE STYRKE OG KONDISJONStyrketrening med…
Tor 26 Sep
kl 21:00 - 23:00
Steinkjer Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 19. Sep 2019
Høstens Bedriftsvolleyballserie på…
Fre 27 Sep
kl 17:00 - 19:00
Bankgata Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 30. Aug 2019
 **AVLYST! **Nordland Bedriftsidrettskrets…
Lør 28 Sep
kl 08:00 - 19:00
Trønderhallen Supercup
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Annet   Trønderhallen Levanger Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets Trønderhallen Supercup er en turnering for voksne…
Lør 28 Sep
kl 08:00 - 15:00
Finalespill og KM i golf 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Golf   Finalespill OBIK golf 2019 - Bærum GK…
Lør 28 Sep
kl 12:00 - 19:00
Generation Games Oslo
Oslo bedriftsidrettskrets   Annet   Myntgata 2 VELKOMMEN TIL GENERATION GAMES!HVA SKJER?Unge som…
Søn 29 Sep
kl 08:00 - 23:00
5-side fotballserie
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 20. Sep 2019
Bli med på Innefotball 5-side - futsal!Vi…
Man 30 Sep
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 15
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Natvigveien 1 Parkering er ved Kiwi Nedenes. Det er 8-10…
Man 30 Sep
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 30 Sep
kl 18:00 - 20:00
Håndball serien 2019-20
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Påmeldingsfrist: 12. Sep 2019
Håndballserien spilles i fra september til…
Man 30 Sep
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Man 30 Sep
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandy: Østfoldserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Sarpsborgveien 10 Rinkbandyserien skøyter videre!Rinkbandy…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 1 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Forus stafetten
Rogaland bedriftsidrettskrets   Løp   Forus Sportssenter Vi gjentar suksessen!Klar for et kult og…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Håndball Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Handball  
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsserie - Basket Damer
Nordland Bedriftsidrettskrets   Basket  
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets har gleden av…
Tir 1 Okt
kl 18:00 - 20:00
Håndballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Handball   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 5. Sep 2019
Velkommen til sesongen 2019/2020Spilledager og…
Tir 1 Okt
kl 18:30 - 20:00
Springkarusellen 2019 Løp 8
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Løp   Tveitevannet, v/ Sletten Senter Åttende løp i Springkarusellen 2019.…
Tir 1 Okt
kl 19:00 - 19:00
Volleyballserien 2019/2020
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 5. Sep 2019
Spilledager og -tiderKampene spilles tirsdager og…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 22:00
Verdal Bedriftsvolleyball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Volleyball   Verdal Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 21. Sep 2019
Når: Bedriftsvolleyballserien starter…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 23:00
Kanonballserie Trondheim
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Ranheimsvegen 168 Hvor: Kanonballserien spilles i…
Tir 1 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 2 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 2 Okt
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen løp 21, Greveløkka, Ankerskogen
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Gå-Joggen løp 21Dato: Onsdag…
Ons 2 Okt
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 2 Okt
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 2 Okt
kl 19:00 - 22:00
Curlingserien - Høsten 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…
Tor 3 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 3 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 3 Okt
kl 17:00 - 19:00
O-løp Nord-Rogaland: Stangelandsmarka (Nattløp)
Rogaland bedriftsidrettskrets   Orientering   Stangelandsmarka Velkommen til o-løp i Nord-Rogaland.Klikk…
Tor 3 Okt
kl 18:30 - 20:30
Skyting Stjørdal
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Skyting   Haraldreina Skole BeskrivelseSkytinga på Stjørdal er i…
Fre 4 Okt
kl 15:00 - 18:00
NM Bowling, bedrift
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Bowling   Falsens gate 12
Påmeldingsfrist: 13. Sep 2019
Velkommen til NM Bedriftsbowling 2019 på…
Man 7 Okt
kl 16:30 - 19:00
Bedrifts o-løp 2019 - løp 16
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Groos Parkering og samlingsplass er på Groos i…
Man 7 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 7 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Schwartz gate 6a Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 7 Okt
kl 18:10 - 19:10
Løpeintervaller
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Scwartzgate, 6 Løpetrening for deg som klarer å…
Tir 8 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 8 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 8 Okt
kl 18:00 - 20:00
Carpetbowls: Haldenserien
Østfold bedriftsidrettskrets   Annet   Tordenskjolds gate 4 En helt ny aktivitet!I oktober kjører vi i…
Tir 8 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 8 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Ons 9 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 9 Okt
kl 17:10 - 18:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Ons 9 Okt
kl 17:30 - 19:30
O-løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Orientering   Drammen, Spiralen Innbydelse 9.oktoberArrangør: EltekNB!…
Ons 9 Okt
kl 18:10 - 19:10
Løpekurs for nybegynnere gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Schwartz gate 2 Løpekurs for nybegynnere/ferske…
Tor 10 Okt
kl 13:00 - 19:00
Terrengkarusellen 2019 - 18. Aquarama løpet
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Tangen 74 Velkommen til Aquarama…
Tor 10 Okt
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 10 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Lør 12 Okt
kl 10:00 - 16:00
Fotball: Grimsrudcup
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Sørliveien 128 Ikke gå glipp av tidenes første…
Lør 12 Okt
kl 10:00 - 15:00
Innebandy: Serien 19/20
Østfold bedriftsidrettskrets   Innebandy   Torsnesveien 12 Innebandyserien…
Søn 13 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserien 2019/20
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sør Amfi Agder bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 5. Sep 2019
Laget består av 3 spillere pr. spillekveld,…
Søn 13 Okt
kl 21:00 - 22:30
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Moldelivn 80 Finnes det mange aktiviteter som krever mer…
Man 14 Okt
kl 16:30 - 18:30
Bedrifts o-løp 2019 - løp 17
Agder bedriftsidrettskrets   Orientering   Hoveveien 100 Parkering og samlingsplass er i Hove Leir…
Man 14 Okt
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 14 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Curlingserie 2019/2020
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Curling   Hansrudvegen 2
Påmeldingsfrist: 15. Sep 2019
I samarbeid med Hedmarken Curlingklubb…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 20:00
Bedriftsbowling Levanger 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Moan Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 1. Okt 2019
Høstserien i Bedriftsbowling starter etter…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Innnefotballserie Drammen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 19:00
Kurs i selskapsdans med Alexandra Kakurina
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37 Har du lyst til å lære deg og danse?…
Man 14 Okt
kl 18:00 - 22:00
Bedriftsbowling Steinkjer 19-20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Bowling   Steinkjer Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 25. Sep 2019
Oppstart av Bedriftsbowling på…
Man 14 Okt
kl 18:15 - 19:15
Intervalltrening løp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Løp   Schwartz gate 6 Løpetrening for de fleste nivåer,…
Man 14 Okt
kl 19:00 - 21:00
Nybegynnerkurs i curling
Oslo bedriftsidrettskrets   Curling   Storengveien 28 Bli med på nybegynnerkurs i curling…
Man 14 Okt
kl 19:15 - 20:15
Swingkurs med Alexandra Kakurina - Nivå litt øvet
Akershus Bedriftsidrettskrets   Dans   Gamleveien 37 Har du lyst til å lære deg og danse?…
Man 14 Okt
kl 20:00 - 22:00
Fotballserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skolegata 30 Sommerserien i bedriftsfotball i Asker og…
Man 14 Okt
kl 21:00 - 23:00
Bedriftsvolleyballserien i Molde
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Moldelivn 80 Finnes det mange aktiviteter som krever mer…
Tir 15 Okt
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 15 Okt
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 20. august til 15.…
Tir 15 Okt
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen i SandefjordYoga er…
Tir 15 Okt
kl 20:00 - 22:30
Innefotballserie 5ér Tønsberg
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hortensveien 7 Innefotball 5ér serie Tønsberg…
Tir 15 Okt
kl 21:00 - 22:00
Steinkjer Bedriftsfotball 19/20
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Steinkjerhallen Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 25. Sep 2019
Til høsten starter vi opp…
Ons 16 Okt
kl 16:50 - 17:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 16 Okt
kl 18:30 - 21:00
Cageball Bedriftsserie Stjørdal
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Fotball   Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets
Påmeldingsfrist: 23. Sep 2019