Skikurs i regi av Akershus bedriftsidrettskrets.
Postet av Langrenn den 21. jan 2020
Kurs over 3 kvelder i Marikollen idrettspark. Som medlem av Telenor BIL er dere kvalifisert til laveste pris (850kr).
akershus.bedriftsidretten.no/events/p/1000034128/skikurs

Refusjon av startkontingenter for vinteren 2019
Postet av Langrenn den 21. jun 2019
De som har deltatt på skirenn for Telenor BIL i vinter, kan få startkontingentene fra disse refundert i henhold til regler vedtatt på årsmøtet i mars. Send søknad med dokumentasjon for utlegg og deltakelse til Ketil Risvoll internpost FBU J4c eller epost. Deltakelse i norske konkurranser kan gi refusjon med maksimalt 3000 kr per år.
Utbetaling vil skje til den enkeltes bankkonto (oppgi kontonummer). Forutsetter at Telenor BIL kontingenten for 2019 er betalt i henhold til antall grupper dere er aktive i.
-Ketil
Rulleskitrening på Fornebu tirsdager 16:15-17:15
Postet av Langrenn den 28. sep 2018
Oppmøte: Utenfor J-bygget (J3 hovedgang), ferdig skiftet.
Rulleskitrening sammen med andre er inspirerende!
Bedre framdrift og/eller forbedring av teknikk og balanse; sammen med andre ser du bedre egne styrker og svakheter.

Treningen prøver vi å tilpasse alle nivåer og kan foregå slik:
- Rolig oppvarming: 15-20 minutter
- Intervalltrening: 20-30 minutter
- Rolig avslutning: 10-15 minutter
Videresend gjerne innkallingen til andre interesserte.
PS: Værforbehold: Snø og is vil bli en hindring utover vinteren. Da sier det seg selv at denne treningen «leggs på hjul» J.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Vi har fantastiske trengingsmuligheter rundt om på Fornebulandet (med Nansenparken som "navet" her ute).
Dersom du er interessert håper jeg å høre tilbake fra deg.
Det vil ikke være noen forpliktelse om deltakelse med ditt positive svar, men forhåpentlig være en oppslutning om dette som gjør at man kan anta at en ikke går ut alene.
Det må tas værforbehold; typiske vintere er det treningsforhold her 10.01.-10.12. (snø og is typisk en måned midtvinters).
Sist vinter varte perioden med snø og is adskillig lengre; men da var det til gjengjeld perfekte forhold på snø, selv her ute.
Med vennlig hilsen/Regards from
Roar Holtedahl (48228750)
Refusjon av startkontingenter 2018
Postet av Langrenn den 24. apr 2018
De som har deltatt på norske *) skirenn i vinter, kan få startkontingentene fra disse refundert. Betingelsen er at dere sender meg en (form for) kvittering som dokumenterer utlegget. Jeg trenger dette for å legge ved regnskapet som jeg må levere. Om mulig vil jeg ha originale kvitteringer tilsendt i internposten, Ketil Risvoll /FBU J4c.
Utbetaling vil skje til den enkeltes bankkonto (oppgi kontonummer). Forutsetter at Telenor BIL kontingenten for 2018 er betalt i henhold til antall grupper dere er aktive i.
-Ketil
*): Konkurranser i utlandet dekkes bare dersom dette arrangeres som en gruppereise, åpen for alle medlemmer i Telenor BIL. Søknad med beskrivelse av opplegget må forelegges styret i Telenor BIL for godkjenning.

Årsberetning 2017
Postet av Langrenn den 21. mar 2018
Leder og kasserer er Ketil Risvoll. Langrennsgruppa har ikke hatt felles aktivitet i 2017, men det er mange som har deltatt på skirenn på individuell basis og 35 medlemmer har fått refundert startkontingenter. Det ble avholdt kurs i januar/februar 2017 med over 50 deltakere. Instruktører fra Studiofyso.
